Łapalice. Dostawcze renault najechało na tył opla

piątek, 8 września 2017 r., 11:50
fot. AL

Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe przedpołudnie w Łapalicach. Dostawcze renault najechało na tył opla..

Do zdarzenia doszło około godziny 10.50 na drodze wojewódzkiej w Łapalicach na wysokości stacji paliw. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący dostawczym renault najechał na tył poprzedzającego go opla, którym kierowała kobieta. Wskutek zdarzenia poszkodowana została kierująca oplem, którą przetransportowano do szpitala.

Działania strażaków poza udzieleniem pomocy poszkodowanym, jak i zabezpieczeniem miejsca zdarzenia i kierowaniem ruchem polegały także na przeładowaniu butli z gazem z przyczepy renault na inny pojazd.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łapalice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.