Wyspa Frajdy w Żukowie - u nas zawsze jest wesoło i kreatywnie!

niedziela, 10 września 2017 r., 10:08
fot. nadesłane

W Żukowie jest wyjątkowe miejsce dla najmłodszych. Na Wyspie Frajdy dzieci mogą spędzić czas na wesołych harcach i beztroskiej zabawie, ale też rozwijać swoje pasje i talenty. Mamy zaś w tym czasie mogą zrelaksować się przy kawie lub herbacie w specjalnie dla nich urządzonej strefie. To wspaniała atrakcja dla milusińskich, ale też idealne miejsce na przyjęcie urodzinowe.

Wyspa Frajdy to raj dla dzieci o powierzchni aż 250 m kw. znajdujący się w Centrum Handlowym Byczkowscy w Żukowie. Milusińscy mogą hasać do woli po Małpim Gaju, gdzie czekają na nich m.in. basen z kulkami, trampolina, zjeżdżalnie i mnóstwo innych atrakcji. Dla maluszków od 1 do 3 roku życia wydzielono osobny kącik z przystosowanym, wypełnionym kulkami basenem. Na terenie kompleksu zabaw jest też sala, w której organizować można przyjęcia urodzinowe. Odbywać się tam będą też bale tematyczne i różnego rodzaju różnego rodzaju warsztaty i kreatywne spotkania dla dzieci - zajęcia teatralne, malarskie, plastyczne.

W regionie nie ma drugiego takiego miejsca dla dzieci, gdzie prócz zabawy, mają okazję rozwijać kreatywnie rozwijać swoje pasje i talenty. Od 12 września2017 rozpoczynają się cykliczne cotygodniowe zajęcia dla dzieci .

Pokazywanki

Pokazywanki to godzinne spotkania dla dzieci w wieku od 1,5 roku do 4 lat. W ich trakcie milusińscy będą się bawić, śpiewać, tańczyć oraz tworzyć.

Poprzez zabawy ruchowe ćwiczyć będziemy zmysł równowagi, zabawy edukacyjne i rozwojowe pomogą nam rozwinąć zmysł wzroku, słuchu, dotyku, węchu. Natomiast wykorzystując tzw. materiały niedokończone (piasek, kasza, mąka, papier, woda) stworzymy wyjątkowe dzieła. Czas trwania zajęć 60 min.

Zajęcia odbywają się we wtorki w godz. 16.30-17.30 oraz w piątki w godz. 10.30-11.30.

Zajęcia umuzykalniające

Zajęcia umuzykalniające są inspirowane metodą E.E. Gordona. Przeznaczone są dla dzieci i niemowląt. Wspomagają rozumienie muzyki, pobudzają umiejętności koncentracji i komunikowania się, a przede wszystkim jest doskonałą formą zabawy. Czas trwania zajęć to 30 min.

Zajęcia odbywają się w środy w godz. 17.30 -18.00.

Fit-Mama

Fit Mama to zajęcia z profesjonalnym instruktorem fitness. Podczas gdy panie będą budowały formę, my zajmiemy się pociechami! Czas trwania zajęć 50 min.

Zajęcia odbywają się we wtorki w godz. 18-19.

Spotkania dla rodziców

Na Wyspie Frajdy będą się również odbywać spotkania dla rodziców, podczas których będą poruszane różne tematy związane z zdrowiem, wychowaniem oraz rozwojem dzieci. W czasie tych spotkań rodzice będą mogli pogłębiać swoją wiedze, a animatorki będą bawić się z dziećmi.

Owocowe Urodzinki - NOWOŚĆ!

Wyspa Frajdy poszerza swoją ofertę o pyszny, zdrowy pakiet urodzinowy, gdyż zależy nam nie tylko na wspieraniu rozwoju jak i propagowaniu zdrowego trybu życia. Oferta zawiera 2,5 godzinną zabawę w sali zabaw, malowanie buziek, balonowe zabawy, opiekę animatora, salę urodzinkową do dyspozycji gości. Dla dzieci zdrowe przekąski (suszone owoce np. banan, figa, daktyl, jabłko, fit chrupki, paluszki, owoce sezonowe) wodę smakową z dodatkiem owoców bez ograniczeń. Okolicznościowe dyplomy dla uczestników zabaw. Dla rodziców kawa, herbata w cenie.

Strefa relaksu dla rodziców

Gdy pociechy się bawią ich rodzice mogą odpocząć w specjalnie urządzonej dla nich strefie. W przytulnej "kawiarence" mogą napić się aromatycznej kawy lub herbaty obserwując zabawę z dziećmi. To idealna propozycja dla przyjaciółek, które będą mogły spokojnie porozmawiać podczas gdy ich pociechy oddawać się będą beztroskiej zabawie.

Co ważne, Wyspa Frajdy znajduje się na terenie parku handlowego, gdzie działa CH Byczkowscy, Lidl i Rossmann. Rodzice mogą dzieci powyżej 4 roku życia pozostawić w sali zabaw pod opieką animatorek i w tym czasie spokojnie zrobić zakupy.

Wyspa Frajdy
Żukowo
ul. Gdańska 59A (CH Byczkowscy)
tel. 533 961 513
www.facebook.com/wyspafrajdy

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - sobota godz. 10-20
Niedziela - godz. 11-18

Cennik:
pół godziny - 8,00 zł
1 godzina - 12,00 zł
2 godziny - 20,00 zł
całodniowy - 30,00 zł

Dzieci od lat 4 można pozostawić bez opieki do 2 godzin
Dzieci do lat 1 - wstęp bezpłatny

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.