Audi uderzyło w ogrodzenie - kierowca trafił do szpitala

piątek, 8 września 2017 r., 16:32
fot. internet/materiały OSP Somonino

Jedną osobę przewieziono do szpitala wskutek zderzenia, do którego doszło w czwartek na ul. Kartuskiej w Kiełpinie. Audi a3 uderzyło w ogrodzenie posesji.

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie, około godz. 13.30. Jak informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, kierujący audi a3 22-letni mężczyzna, jadąc z Kartuz w kierunku Somonina, na łuku stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji.

Wskutek zdarzenia do szpitala przewieziono kierowcę pojazdu. Pasażerowi nic się nie stało. Kierujący był trzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.