Załakowo. Nie żyje 39-letni mężczyzna przygnięciony przez korzeń drzewa

sobota, 9 września 2017 r., 17:47
fot. archiwum

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotnie popołudnie w Załakowie. Drzewo przygniotło tam mężczyznę. Niestety mimo reanimacji 39-latek zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło około godz. 17.00 na terenie prywatnej posesji w Załakowie.

- Dyżurny naszej komendy otrzymał zgłoszenie, że mężczyzna w wieku 39 lat w trakcie usuwania powalonych drzew w lesie został przygnieciony przez jedno z nich. Usuwał zniszczenia po nawałnicy - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, mimo podjętej przez służby akcji reanimacyjnej. Okoliczności wypadku wyjaśni prokuratura.

W akcji brały udział - OSP Sierakowice, JRG Kartuzy, policja i zespół ratownictwa medycznego.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.