Miechucino. Motocyklista przygnieciony przez balot

sobota, 9 września 2017 r., 19:17
fot. archiwum

W sobotni wieczór doszło do wypadku w Miechucinie. Z samochodu ciężarowego przewożącego ładunek balotów spadł jeden z nich i przygniótł motocyklistę. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godz. 18 w Miechucinie. Kierujący pojazdem marki Iveco z naczepą 32-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego przewoził ładunek balotów słomy. Jechał od strony Sierakowic w kierunku Kartuz.

- Na łuku drogi dwa baloty spadły na wymijający go motocykl marki suzuki, którym jechał 44-letni mężczyzna z Gdańska - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Na miejsce wezwano straż, zespół ratownictwa medycznego i policję. W wyniku zdarzenia motocyklistę przewieziono do szpitala. Kierowca Iveco był trzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.