W Łapalicach padła główna wygrana Extra Pensji

poniedziałek, 11 września 2017 r., 11:00
fot. archiwum

Co byś zrobił, gdybyś otrzymywał wypłatę w wysokości 5 tys. zł co miesiąc przez 20 lat? To pytanie może sobie zadać osoba, która w piątkowy wieczór wypełniła kupon w punkcie Lotto w Łapalicach. Wygrała główną nagrodę Extra Pensji.

Jak podaje totalizator sportowy Lotto, szczęśliwy zwycięzca zawarł zaledwie jeden zakład i zagrał metodą na chybił trafił. Szczęśliwymi liczbami okazały się: 5, 12, 13, 15, 28 oraz 1.

Osoba, która wygrała Extra Pensję zakupiła swój szczęśliwy los w punkcie usytuowanym w Łapalicach.

W Extra Pensji główną nagrodą jest 5 tys. zł wypłacane raz w miesiącu przez 20 lat. Szczęśliwy gracz przez ten czas otrzyma łącznie 1,2 mln zł!.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.