Hodował marihuanę - plantację zlikwidowali strażnicy graniczni

poniedziałek, 11 września 2017 r., 14:34
fot. internet/www.morski.strazgraniczna.pl

34-letni mężczyzna prowadził w jednym z domów na terenie powiatu kartuskiego plantację marihuany. Uprawę odkryli i zlikwidowali funkcjonariusze ze Straży Granicznej w Gdańsku.

Funkcjonariusze gdańskiej straży granicznej zatrzymali 34-latka w ubiegłym tygodniu. Mężczyzna uprawiał konopie indyjskie na poddaszu jednego z domów na terenie powiatu kartuskiego. Jak informuje Morski Oddział Straży Granicznej, marihuana dojrzewała w 23 doniczkach. W kolejnym pomieszczeniu znajdowało się ususzone ziele. Plantację zlikwidowano, przekazując rośliny i zabezpieczony susz biegłemu.

Śledztwo pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prowadzą funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Gdańsku. Wobec 34-latka prokurator zastosował policyjny dozór i poręczenie majątkowe.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.