Mściszewice. Pożar w kotłowni

wtorek, 12 września 2017 r., 12:38
fot. nadesłane/OSP Sulęczyno

W poniedziałkowy poranek strażacy interweniowali przy pożarze w Mściszewicach, do którego doszło w kotłowni jednego z budynków mieszkalnych. Szczęśliwie szybko udało się opanować zagrożenie.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Kartuzach otrzymał około godziny 6.40. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że ogień pojawił się w kotłowni budynku mieszkalnego przy ul. Lęborskiej. Spaleniu uległa instalacja elektryczna oraz fotel. Straty wstępnie oszacowano na około 1.000 zł.

Najprawdopodobniej pożar powstał wskutek zwarcia instalacji elektrycznej.

W akcji ratowniczo-gaśniczej wzięli udział strażacy z OSP Mściszewice, OSP Sulęczyno i JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.