W Żukowie ruszyła sprzedaż II etapu inwestycji Osiedla Złota Reneta

środa, 13 września 2017 r., 15:24
fot. nadesłane

Osiedle ZŁOTA RENETA to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę życia w centrum miasta, a jednocześnie chcą spędzać wolny czas w naturalnym otoczeniu. W pierwszym etapie powstały dwa budynki.

Zaprojektowano w nich łącznie 64 mieszkania. Obecnie Inwestor kończy rozbudowę II etapu inwestycji, gdzie łącznie są 153 mieszkania. Aktualnie realizowane są dwa ostatnie budynki - szósty i siódmy z łącznie 57 mieszkaniami o powierzchni od 38m kw do 100 m kw.

W każdym z budynków znajduje się cichobieżna, nowoczesna WINDA oraz HALA GARAŻOWA, gdzie można zaparkować swój samochód, bądź umieścić swoje rzeczy w komórce lokatorskiej. Każdy blok wyposażony jest w drzwi antywłamaniowe oraz klatki schodowe oddzielone dodatkowymi drzwiami z instalacją domofonową.

Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami, co umożliwi mieszkańcom wypoczynek bez konieczności opuszczania terenu osiedla. Na najmłodszych zaś, czeka nowoczesny plac zabaw, usadowiony w centrum osiedla.

Aspektem, który znacznie podnosi komfort oraz prestiż osiedla jest jego położenie.

Przystanek PKP / SKM - 1400 m
Centrum Zdrowia - 2300 m
Szkoła Podstawowa i Hala Sportowa 600 m
Las oraz Park Żukowski - 500 m
Delikatesy 300 m
Centrum Żukowa 2000 m
Lotnisko 15 km

Makurat Invest

Firma Makurat Invest powstała w 2015 roku w formie spółki. Jej główna siedziba znajduje się w Pępowie koło Gdańska. Spółka współpracuje z bankami w zakresie kredytowania nabywanych przez Klientów nieruchomości. Podwykonawcy dysponują szerokim zapleczem fachowców, dużą gamą maszyn i urządzeń potrzebnych do nowoczesnego i solidnego wykonania wszelkich prac budowlanych. Od wielu lat zdobywali doświadczenie budując osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne, hale produkcyjne, salony sprzedaży samochodów z zapleczem serwisowym, supermarkety, lokale handlowo-usługowe oraz obiekty specjalistyczne.

www.makuratinvest.pl

www.facebook.com/makuratinvest

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży:

Makurat Invest Sp. z o.o.
ul. Jabłoniowa,
83-330 Żukowo
sprzedaz@makuratinvest.pl
tel. +48 607 030 845

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.