Nowa siedziba ARiMR-u w Kartuzach otwarta

środa, 13 września 2017 r., 15:13
fot. MD-Z

Kartuski oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma nową siedzibę. Nie mieści się on już na Os. Wybickiego, a w nowym budynku przy ul. Kolejowej. Uroczystego otwarcia obiektu dokonano we wtorkowe popołudnie.

Rolnicy korzystający z usług Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będą teraz odwiedzać pracowników tej placówki w nowej siedzibie. Mieści się ona teraz w jednym z nowych budynków przy ul. Kolejowej.

- Lokum to jest nowoczesne, wybudowano je z zastosowaniem nowych technologii. Umożliwi nam to znacznie lepszy standard pracy, a to jest istota i podstawa do tego, byśmy mogli sprawniej obsługiwać naszych rolników. Jestem przekonany, że w nowym biurze będzie nam się jeszcze lepiej pracowało - zaznacza Stanisław Dudek, kierownik biura ARMiR w Kartuzach.

W poprzednim biurze, mieszczącym się na Os. Wybickiego, agencja funkcjonowała przez 15 lat, od jesieni 2002 r. Pomieszczenia wynajmowała od gminy Kartuzy, ta jednak w tym roku wypowiedziała umowę najmu, gdyż potrzebowała przestrzeni na miejsca przedszkolne dla trzylatków.

Nowe biuro zajmuje parter nowoczesnego budynku. Znajduje się tam przestronny punkt obsługi klienta z trzema stanowiskami, pomieszczenia biurowe, serwerownia, pomieszczenia magazynowe oraz składnica akt.

W uroczystym otwarciu nowej placówki wzięli udział dyrekcja pomorskiego oddziału ARiMR, przedstawiciele władz samorządowych, a także instytucji i jednostek współpracujących z agencją.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.