Tokary. "Czołówka" BMW z oplem

czwartek, 14 września 2017 r., 22:24
fot. AL

W czwartkowy wieczór służby ratunkowe interweniowały w Tokarach, gdzie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych - BMW z oplem. Szczęśliwie żaden z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń.

Zgłoszenie o zdarzeniu na trasie Tokary-Miszewo służby otrzymały po godzinie 21. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że na łuku drogi zderzyły się dwa pojazdy BMW i Opel Omega. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Szczegółowe okoliczności i przyczynę kolizji wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Tokary, OSP Miszewo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz kierowaniu ruchem.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.