Krispol Łazienki - stwórz łazienkę swoich marzeń

sobota, 16 września 2017 r., 15:25
fot. MD-Z

Remontujesz lub urządzasz nową łazienkę? Chcesz, by prezentowała się elegancko i wyjątkowo? Wszystkie elementy niezbędne do jej wykończenia znajdziesz w firmie Krispol Łazienki, która ma w swojej ofercie zarówno bogatą gamę płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej, jak i mebli łazienkowych, luster, grzejników łazienkowych, wanien i kabin prysznicowych, farb oraz chemii budowlanej.  Sprawdź szczegóły i stwórz łazienkę swoich marzeń.

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu i mieszkaniu. Dziś pełni wiele funkcji. To miejsce, w którym możemy się zrelaksować biorąc gorącą kąpiel, odetchnąć po pracy i zapomnieć o zgiełku codzienności. Dlatego też niezwykle istotnym jest, by nadać jej odpowiedni charakter m.in. poprzez dobór odpowiedniej ceramiki i armatury.

Krispol Łazienki to firma, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Ma w swojej ofercie ogromny wybór płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej. Znajdziesz tam również stylowe i funkcjonalne meble łazienkowe, wanny, kabiny prysznicowe oraz piękne lustra. Krispol oferuje również grzejniki łazienkowe, farby oraz chemię budowlaną. To jedyna w województwie firma, która jest dystrybutorem wysokiej jakość fińskich farb dekoracyjnych marki Teknos.

Klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz. Na życzenie klientów pracownicy firmy mogą również dokonać darmowego pomiaru łazienki. Krispol współpracuje z firmami wykonawczymi, developerami oraz biurami architektonicznymi. Co więcej klienci mogą również liczyć na darmowy transport zakupionych materiałów.

Krispol ma swojej ofercie szeroki wybór płytek ceramicznych najlepszych polskich i włoskich producentów. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć łazienkę swoich marzeń. Prócz unikatowych wzorów płytek, ma też różnego rodzaju elementy dekoracyjne w nowoczesnym, eleganckim i stylowym designie.

Płytki łazienkowe muszą być jednak nie tylko ładne i efektowne, ale też spełniać wiele innych kryteriów. Muszą zapewniać komfort i bezpieczeństwo użytkowania i utrzymania w czystości, tak by zapewnić, jak najwyższy poziom higieny. Produkty, które oferuje Krispol spełniają wszystkie te normy.

W ofercie firmy znaleźć można produkty takich producentów jak:

- Paradyż
- Tubądzin
- Opoczno
- Barwolf
- Dunin
- Emilgroup
- Imola
- Cedir
- Korzilius
- Cerrad
- Nowa Gala Ceramika
- Ceramika Gres
- Loft Design System
- Ceramika Pilch
- Delconca

Odwiedź profil firmy na facebooku - www.facebook.com/PPHU.krispollazienki

Krispol Łazienki
ul. Węglowa 1, 83-300 Kartuzy
biuro@krispollazienki.pl
tel. 058 681-24-29 lub 058 685-40-37
Godziny otwarcia:
pn. - pt. 9 -17
sob. 9 -14

www.krispollazienki.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.