Znajdź męża lub żonę za pośrednictwem portalu randkowego

piątek, 15 września 2017 r., 15:33
fot. nadesłane

Jak pokazują statystyki, z każdym rokiem rośnie odsetek par, które poznały się przez Internet. Młode pokolenie sporą część codzienności przeniosło do sieci, nie ma się więc czemu dziwić, że dwudziesto- i trzydziestolatkowie, a nawet starsi ludzie zaczęli wykorzystywać możliwości jakie daje Internet do znalezienia drugiej połówki.

Związane jest to przede wszystkim z upowszechnieniem Internetu jako narzędzia łatwo dostępnego i towarzyszącego nam na każdym kroku, jak również z faktem, że w sieci każdy z nas nabiera odwagi i chęci do działania. Łatwiej przecież jest wystosować krótką wiadomość do osoby, która wpadła nam w oko, niż zaczepić piękną kobietę lub przystojnego mężczyznę na ulicy, gdzie naszą porażkę może zobaczyć mnóstwo przechodniów.

Jaki portal wybrać?

To jest tak naprawdę kwestią kluczową. Osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z randkowaniem w sieci powinny zdawać sobie sprawę z tego, że istnieją portale stworzony z myślą o ludziach młodych, gdzie można spotkać głównie osoby nastawione na zabawę, jak również serwisy pełne ludzi nastawionych na budowanie trwałych relacji, dzielenie wspólnych zainteresować i pasji. Trzeba pamiętać przede wszystkim o tym, że nastawiając się na znalezienie miłości w sieci może się zdarzyć, że silna presja zabije uczucia. Na początku dobrze jest wybrać portal neutralny, gdzie nie ma specjalnego parcia na kwestie matrymonialne, jak również nikt nie stroni od spotkań i randek. Nie zniechęcaj się, jeśli ktoś nie odwzajemni Twojego zainteresowania. Z pewnością znajdziesz osobę, z którą połączy Cię nić porozumienia i spędzisz długie godziny na wymienianiu wiadomości, a na randki przyjdzie jeszcze czas.

Zadbaj o swój wizerunek

Założenie konta na portalu randkowym wiąże się z koniecznością dołączenia do niego zdjęcia i napisania kilku słów o sobie, tylko w ten sposób dasz się poznać i przyciągniesz uwagę płci przeciwnej. Puste konta zazwyczaj nie cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż nikt z nas nie lubi rozmawiać z anonimem. Postaraj się wybrać korzystne zdjęcie, jednak w żaden sposób nieprzerysowane. Napisz też o swoich zainteresowaniach i pasjach, a także o tym co lubisz robić w wolnym czasie. W żadnym wypadku nie przekłamuj rzeczywistości i nie wymyślaj rzeczy, z którymi się nie utożsamiasz, gdyż wszelkie kłamstwa mogą szybko ujrzeć światło dzienne i być przyczyną zakończenia dobrze zapowiadającej się relacji.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.