Patoka. Zderzenie ciągnika z audi

niedziela, 17 września 2017 r., 17:18
fot. BK

Dziecko trafiło do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie na trasie Kiełpino-Wyczechowo. Na łuku drogi czołowo-bocznie zderzył się ciągnik z audi.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16.30.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym jadąc od Kiełpina w kierunku Trątkownicy, na łuku drogi zjechał do lewej krawędzi jezdni, doprowadzając tym samym do czołowego zderzenia z audi, którym kierował 34-letni mężczyzna - informuje p.o. rzecznika kartuskiej policji, Magdalena Formela.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano dziewięcioletnią pasażerkę audi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Al

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.