Kawle. Seatem pod ciężarówkę - ranny kierowca

poniedziałek, 18 września 2017 r., 15:40
fot. AL

Kierujący seatem mężczyzna został przetransportowany do szpitala po tym, jak na trasie Kawle-Gowidlino najpierw zahaczył o VW Golfa, a następnie wjechał pod scanię. Ruch na czas wykonywania czynności był zablokowany w obu kierunkach.

Do zdarzenia doszło około godziny 14. na drodze wojewódzkiej na trasie Puzdrowo-Gowidlino. Na miejscu wciąż trwają czynności wyjaśniające przyczynę i okoliczności zdarzenia. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący seatem mężczyzna jadąc od Puzdrowa w kierunku Gowidlina najpierw uderzył w VW Golfa, który w konsekwencji uderzył w drzewo, a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie wjechał wprost pod Scanię.

Wskutek zdarzenia ranny został kierujący seatem. Pasażer odmówił transportu do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, OSP Gowidlino, JRG Kartuzy ora zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.