Puchar Pucka dla GKS Wieżyca 2011 Stężyca

wtorek, 19 września 2017 r., 09:54
fot. nadesłane/GKS Wieżyca 2011 Stężyca

Bardzo dobry występ zanotowały kadetki GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Podopieczne Macieja Stefanowskiego rozegrały sześć spotkań wygrywając wszystkie w stosunku 2:0.

Po turnieju w Estonii, obozie w Chmielnie, to kolejny krok w przygotowaniach do nowego sezonu 2017/2018 r. W drodze do finału siatkarki Wieżycy pokonały min APS Rumię a w finale Gedanię Gdańsk 2:0 (25:19, 25:22). Oba zespoły to ścisła czołówka nie tylko województwa, ale i kraju.

Dzień wcześniej w Pucharze Pucka młodziczek młodszy zespół Wieżycy wywalczył czwarte miejsce na osiem zespołów.

Końcowa kolejność kadetek:
1. GKS Wieżyca 2011 Stężyca
2. Gedania Gdańsk
3. APS Rumia
4. KATS Alpat Gdynia
5. Zatoka Puck
6. Gdyńska Akademia Siatkówki
7. Sopocki Potok Kamionka
8. Libero Starogard Gdański

Kolejny etap w przygotowaniach do nowego sezonu to występy kadetek i juniorek w silnie obsadzonych turniejach w Chmielnie oraz młodziczek w Miastku.

nadesłane/GKS Wieżyca 2011 Stężyca

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.