Magdalena Malotka-Trzebiatowska złotą medalistką Międzywojewódzkich Mistrzostw w strzelaniach sportowych

wtorek, 19 września 2017 r., 12:30
fot. nadesłane/KS LOK Dziesiątka Kartuzy

Trzy zawodniczki Klubu KS LOK Dziesiątka Kartuzy reprezentowały nasz region podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Strzelaniu Sportowym w Ustce. Szans rywalkom w swojej kategorii nie dała Magdalena Malotka-Trzebiatowska, która uzyskując wynik 300,8 pkt sięgnęła po złoto.

Mistrzostwa odbywały się od 15 do 17 września w Ustce. Klub KS LOK Dziesiątka Kartuzy reprezentowały Magdalena Malotka-Trzebiatowska, Beata Beyer oraz Dominika Hirsz.

W kategorii strzelania w karabinie pneumatycznym szans rywalkom nie dała Magdalena Malotka-Trzebiatowska, która wynikiem 300,8 pkt ustrzeliła mistrzostwo i sięgnęła po złoty krąży.

Beata Beyer uzyskała wynik 282, 2 pkt, zajmując tym samym 12. miejsce, z kolei Dominika Hirsz zdobywając 277,6 pkt zajęła 14. miejsce.

Kartuskie zawodniczki strzelały także z karabinu sportowego, w której to dyscyplinie dopiero stawiają pierwsze kroki. Mimo to Magdalena Malotka-Trzebiatowska zajęła w tej konkurencji ósmą lokatą, Beata Beyer - 18. miejsce, zaś Dominika Hirsz 21. miejsce.

Zawodniczki mogły wziąć udział w mistrzostwa dzięki dofinansowaniu z gminy Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.