Policja poszukuje zaginionej 16-latki

środa, 20 września 2017 r., 15:22
fot. nadesłane/Policja

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie poszukują zaginionej Julii Góreckiej lat 16 z miejscowości Podłęcze (powiat gryficki). Dziewczyna 17 sierpnia 2017 r. podczas pobytu z ojcem w Kwidzynie oddaliła się i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.

16-letnia Julia Górecka zaginęła w dniu 17 sierpnia 2017 roku. Dziewczyna podczas pobytu w Kwidzynie z ojcem oddaliła się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost ok. 171-175 cm, szczupła budowa ciała, włosy farbowane ciemne kręcone, nos średni, uszy małe, oczy brązowe, twarz owalna, uzębienie pełne, znaki szczególne: na lewym przedramieniu posiada bliznę, na prawej dłoni - bliznę po oparzeniu, ma kolczyk w pępku.

W dniu zaginięcia ubrana była w krótkie spodenki jeansowe, jasny sweter na długi rękaw, czarne trampki z białą podeszwą. Przy sobie miała czarną torebkę z ćwiekami.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Julii Góreckiej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Kwidzynie tel. 55/645-02-22, 55/645-02-54, 55/645-02-56 bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

nadesłane/KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.