Trzebno. Balon miał wpaść do wody - interweniowali strażacy

środa, 20 września 2017 r., 20:12
fot. archiwum

Do nietypowej interwencji w środowy wieczór wezwane zostały służby ratunkowe. Według zgłoszenia do akwenu wodnego między Goręczynem a Ostrzycami miał wpaść balon. Na szczęście okazało się, ż podróżujący balonem szczęśliwie wylądowali na trawie.

W środę około godiny 19.20 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o tym, że do akwenu wodnego w Trzebnie miał wpaść balon. Na miejsce natychmiast skierowano strażaków-ochotników z Ostrzyc oraz funkcjonariuszy z JRG Kartuzy.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że podróżujący balonem bezpiecznie wylądowali na trawie tuż obok akwenu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.