Jesienna Giełda Mam w Kartuzach już w sobotę!

czwartek, 21 września 2017 r., 09:00
fot. archiwum

Już w najbliższą sobotę w Kartuzach po raz ósmy odbędzie się Giełda Mam. Jesienna odsłona imprezy pozwoli zaopatrzyć się mamom w ciuszki i akcesoria dla maluszków na kolejny sezon.W trakcie giełdy można sprzedać bądź nabyć m.in. ubranka dziecięce i ciążowe, zabawki, wózki, nosidełka, łóżeczka, książeczki i wiele innych akcesoriów.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach zaprasza w sobotę, 23 września na kolejną Giełdę Mam. To wyjątkowa impreza dedykowana wszystkim rodzicom, również tym przyszłym. Dla jednych jest doskonałą okazją do pozbycia się niepotrzebnych dziecku akcesoriów i ubranek, dla drugich zaś do wymiany bądź kupienia fajnych rzeczy w dobrej cenie na kolejny sezon.W trakcie giełdy można sprzedać bądź nabyć m.in. ubranka dziecięce i ciążowe, zabawki, wózki, nosidełka, łóżeczka, książeczki i wiele innych akcesoriów.

Każda edycja giełdy przyciąga spore grono zainteresowanych - zarówno kupujących, jak i sprzedających. Przynosi też obustronne korzyści. Panie, które sprzedają mogą pozbyć się zalegających w domu dziecięcych rzeczy, z których ich pociechy wyrosły i przy okazji odrobinę zasilić domowy budżet, a inne mamy mogą nabyć ubranka i akcesoria dla swoich maluchów w bardzo korzystnych cenach.

Sala dla sprzedających będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki. Jeśli w sobotę dopisze pogoda, część stoisk zostanie rozlokowana na zewnątrz - na placu przed szkołą.

Opłata za stanowisko będzie wynosić 5 zł, pobrana zostanie o godz. 9. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

Dla kupujących giełda będzie czynna od godz. 9 do 12.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.