Czarodzieje z Kaszub szukają nowych członków zespołu

czwartek, 21 września 2017 r., 12:57
fot. nadesłane

Zespół Czarodzieje z Kaszub to najbardziej znany na Kaszubach i jedyny w Polsce dziecięcy zespół rockowy. Teraz możesz dołączyć do jego składu. Zespół poszukuje bowiem nowych członków. Casting już w sobotę w świetlicy wiejskiej w Borkowie.

Czarodzieje wykonują w pełni autorski materiał w stylistyce rockowej, blues-rockowej i pop-rockowej przy akompaniamencie profesjonalnych muzyków. W ciągu pięciu lat istnienia zagrali ponad 70 koncertów na terenie całego kraju, odwiedzając miejsca takie, jak: Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Polskie Radio Program Trzeci, Radio Gdańsk, Radio Kaszebe, Radio Zamość i stacje telewizyjne TVP2, TV Gdańsk, Telewizja TTM .

Utwory Czarodziei grały również stacje zagraniczne np Radio Chicago czy polonijne media w Nowym Jorku. W roku 2015 Czarodzieje nagrali piosenkę "Podaruj życie" w której zaśpiewał Marek Piekarczyk, do której jeszcze w tym roku zamierzają nagrać teledysk. Obecnie zespół przygotowuje się również do wydania trzeciej płyty.

W pierwszą niedzielę września zespół po raz kolejny zabrzmiał na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia. W audycji Zagadkowa niedziela usłyszeliśmy utwory Żuk i Bałagan blues. To już kolejna odsłona Czarodziei w mediach ogólnopolskich. W styczniu mogliśmy oglądać występ zespołu w znanym programie TVP Familiada gdzie w odcinku specjalnym z okazji Dnia babci odbyła się premiera nowej piosenki Czarodziei "Rock and Roll..O! Babcia"

Wszystkie informacje o zespole dostępne są na stronie www.czarodziejezkaszub.pl

Dziecięcy zespół rockowy Czarodzieje z Kaszub zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat Casting odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 września w godz. 11-13 w świetlicy wiejskiej w Borkowie ul. Kartuska 56 (zielony budynek sąsiadujący z Biedronką). Chętni do zespołu proszeni są o przygotowanie dwóch dowolnych piosenek.

nadesłane/Marek Teterycz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.