Maks. Golfem w dostawczego volkswagena i ciężarówkę - 29-latek w ciężkim stanie

piątek, 22 września 2017 r., 08:35
fot. AL

W piątkowy poranek służby ratunkowe interweniowały na drodze wojewódzkiej w Maksie, gdzie kierujący VW golfem najpierw uderzył w dostawczego volkswagena, a następnie zatrzymał się na przyczepie ciężarowego renault. Nieprzytomnego 29-latka przetransportowano do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godziną 7. na drodze wojewódzkiej. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący Vw golfem 29-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc od Borucina w kierunku Brodnicy Górnej chciał ominąć ciężarowe renault. Podczas wykonywania tego manewru najpierw bocznie zderzył się z jadącym z naprzeciwka dostawczym volkswagenem, a następnie wjechał pod przyczepę ciężarowego renault.

Wskutek zdarzenia ciężko ranny został 29-latek. Był nieprzytomny.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Brodnica Górna, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.