Borowo. "Czołówka" podczas wyprzedzania

piątek, 22 września 2017 r., 08:53
fot. AL

Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowy poranek w Borowie. BMW najpewniej podczas wyprzedzania skasowało znaki drogowe, a następnie czołowo zderzyło się z suzuki.

Zgłoszenie o zdarzeniu służy otrzymały około godziny 7.30. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący BMW jadąc od Kartuz w kierunku Żukowa najpewniej podjąć manewr wyprzedzania, w wyniku czego miał przejechać przez wysypkę, gdzie skasował znak drogowy, zjechał na przeciwny pas ruchu, uszkadzając kolejny znak, ostatecznie doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka suzuki.

Wskutek zdarzenia poszkodowana została kobieta podróżująca suzuki.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Dzierżążno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Dodajmy, że było to już drugie zdarzenia, do którego doszło w piątkowy poranek. W Maksie (gm. Chmielno) kierujący VW Golfem zderzył się z dostawczym volkswagenem, a następnie wjechał pod przyczepę renault. 29-letni kierujący golfem w stanie nieprzytomnym został przetransportowany do szpitala.

Na drogach jest ślisko. Służby apelują o zachowanie ostrożności i rozsądek podczas jazdy.

Al

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.