Jesienna Giełda Mam w Kartuzach

sobota, 23 września 2017 r., 10:27
fot. AL

Sobotnie przedpołudnie w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach upłynęło pod znakiem kolejnej, ósmej już edycji Giełdy Mam. Salę sportową Jedynki wypełniły kolorowe ciuszki, zabawki i akcesoria dla dzieci w różnym wieku.

Kartuska giełda mam z edycji na edycję cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W sobotę odbyła się jej już ósma edycja. Było z czego wybierać - na 85 stanowiskach królowały ubranka dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Nie zabrakło książeczek, zabawek i sprzętów przydatnych niemowlakom i nieco starszym pociechom.

- Fajna inicjatywa. Z takiej giełdy korzystam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Zakupiłam super ciuszki dla mojego dziecka w atrakcyjnych cenach. Polecam wszystkim - mówiła jedna z kupujących matek.

Giełdy Mam od kilku lat cyklicznie organizowane są w Kościerzynie. Jesienna edycja tego wydarzenia odbędzie się 7 października. Zapisy ruszają 27 września (telefonicznie i sms) od godz. 8. Tak jak poprzednio obowiązywać będą numerki - numer na liście to numer miejsca. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

W Kartuzach kolejna giełda mam odbędzie się zimą. O szczegółach poinformujemy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.