Stężyca. 10-latek wpadł pod samochód

sobota, 23 września 2017 r., 11:02
fot. archiwum

W sobotnie przedpołudnie służby ratunkowe interweniowały w Stężycy, gdzie pod samochód wbiegł dziesięciolatek. Chłopca z urazem miednicy przetransportowano do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 10. w Stężycy w rejonie skrzyżowania ulic Jana III Sobieskiego i 9 Marca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziesięcioletnial chłopiec wbiegł tam wprost pod samochód marki Mitsubishi, którym kierowała kobieta.

Poszkodowane dziecko przytomne, z urazem miednicy przetransportowano do szpitala w Kościerzynie.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Stężyca, JRG Kartuzy, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.