Żukowo-Pępowo. Daewoo wypadło z trasy i wpadło do rowu

sobota, 23 września 2017 r., 11:35
fot. Longina Templin

Kierujący daewoo mężczyzna został poszkodowany wskutek zdarzenia, po tym jak z wyjaśnianych obecnie przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z trasy i wpadł do głębokiego rowu. Do zdarzenia doszło w sobotnie przedpołudnie na trasie Żukowo-Pępowo.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały po godzinie 10. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący Daewoo Matiz mężczyzna gwałtowanie zahamował, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie wpadł do głębokiego rowu z wodą.

Szczęśliwie mężczyzna nie odniósł obrażeń i nie wymagał hospitalizacji. Wystarczyła pomoc medyczna udzielona mu na miejscu zdarzenia.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.