"Da-bruk" - wysokiej jakości ogrodzenia łupane

wtorek, 26 września 2017 r., 11:05
fot. nadesłane

Szlachetne ogrodzenia łupane marki "DA-BRUK" nadają każdej posesji niepowtarzalny, naturalny, ciepły i elegancki charakter. Szeroka gama kolorystyczna wraz z innowacyjnym systemem tworzenia kolorów melanżowych w połączeniu z różnorodnością dostępnych elementów pozwala na praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji.

Piękne ogrodzenie jest nie tylko najlepszą wizytówką domu. Świadczy również o wyobraźni i poczuciu estetyki gospodarza. Jeżeli chcecie, aby ogrodzenie Waszego domu było wyjątkowe, jedyne i niepowtarzalne, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Specjalnością naszej firmy obok kostki brukowej są ogrodzenia.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby otoczenie, w którym będziecie Państwo przebywać zaspokajało Wasze oczekiwania estetyczne. Oferowane przez nas ogrodzenia łączą atrakcyjny design z wysokiej jakości materiałami, dodatkowo w całej masie hydrofobizowane. Wykonane z najwyższej klasy naturalnych kamieni, posiadają renomę nie tylko estetycznie wykonanych, ale również trwałych i solidnych.

Aby sprostać wymaganiom wszystkich Klientów, oferujemy atrakcyjne ogrodzenia w bogatej gamie kolorystycznej . W zależności od indywidualnych upodobań, system ogrodzenia można konfigurować w dowolny sposób. Zasobność asortymentowa, niezwykle atrakcyjne ceny w oparciu o fachową, szybką i miłą obsługę, to główne atuty naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami przyniesie Państwu zadowolenie.

System ogrodzenia, składa się z tzw. zalewowych kamieni ogrodzeniowych o różnych wymiarach i daszka płaskiego z odprowadzającym korytkiem na wodę. Oczywiście system można w dowolny sposób konfigurować.

P.P. H. U "DA-BRUK" 
Tel. 58 681 51 92    
Tel. kom. 782-955-328
WWW: www.da-bruk.pl
E-mail: da.bruk@gmail.com

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.