Zderzenie dwóch osobówek na trasie Babi Dół - Borcz

czwartek, 28 września 2017 r., 14:56
fot. BK

W czwartkowy poranek doszło do kolizji dwóch pojazdów na drodze krajowej K-20. BMW dachowało, po wcześniejszym zderzeniu z oplem.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 7 rano. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami policji, kierowca samochodu marki opel, chciał skręcić w lewo. Nie upewnił się jednak, czy może bezpiecznie wykonać manewr i wymusił pierwszeństwo na wyprzedzającym go pojeździe marki BMW. Doszło do zderzenia samochodów, natomiast BMW dachowało. Choć na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, szczęśliwie nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń i nie wymagał hospitalizacji.

W akcji uczestniczyli policja i zastęp JRG Kartuzy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.