"Zakładaj emocje" - nowa kolekcja 4F w sklepie sportowym w Sierakowicach

piątek, 29 września 2017 r., 11:06
fot. nadesłane

Jesień, to dla osób kochających aktywność fizyczną, idealny czas na treningi, wizytę na siłowni, basenie czy jogging. To też świetny moment na rozpoczęcie przygody ze sportem dla pozostałych. Przed przystąpieniem do ćwiczeń warto jednak zaopatrzyć się w odpowiedni strój sportowy. Dobrej jakości ubranie może znacznie poprawić komfort i wygodę treningu. W sklepie sportowym 4F w Sierakowicach właśnie pojawiła się nowa kolekcja tej marki - sprawdź szczegóły i znajdź coś dla siebie.

"Zakładaj emocje" - to hasło przewodnie nowej kolekcji 4F na jesień i zimę sezonu 2017-2018. W sklepie sportowym w Sierakowicach, który jest autoryzowanym punktem sprzedaży marki 4F już dostępne są nowe modele.

Wśród szerokiej gamy strojów do fitnessu, topów, bluz, polarów czy kurtek każdy znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. W tym sezonie prym wiodą przede wszystkim różnego typu melanże. Ten rodzaj kolorystyki świetnie się prezentuje, jest też wygodny w użytkowaniu.

Warto pamiętać, że dobrej jakości odzież, jak i obuwie sportowe z pewnością dłużej nam posłużą, a komfort noszenia ich jest znacznie wyższy. Marka 4F to jeden z najlepszych polskich producentów odzieży sportowej i cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów.

Prócz odzieży 4F w sklepie sportowym w Sierakowicach znaleźć można odzież i obuwie innych popularnych marek sportowych, a także różnego typu akcesoria turystyczne i do ćwiczeń.

W sklepie można nabyć też bon upominkowy na prezent. To voucher na zakupy o określonej kwocie, który można wykorzystać w sklepie. Taki bon to idealny pomysł na prezent dla osoby aktywnej fizycznie.

Odwiedź profil sklepu na facebooku i bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami i informacjami o nowych kolekcjach - www.facebook.com/Sklep-sportowy-Sierakowice.

Autoryzowany Sklep Sportowy 4F
ul. Jeziorna 1
83-340 Sierakowice

www.esposport.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek : 9-17
Soboty: 9-14

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.