Wyjątkowe powitanie nowej pory roku w SP w Przodkowie

sobota, 30 września 2017 r., 09:20
fot. nadesłane

Dzieci uczące się w oddziałach zerówki w szkole podstawowej w Przodkowie powitały jesień w sposób wyjątkowy. 22 września zorganizowano tam Bal Jesienny. Wszyscy jego uczestnicy pięknie się poprzebierali za postaci charakterystyczne dla tej pory roku.

Wiewiórki, muchomory, skrzaty, dynie, a nawet żołędzie pojawiły się na Balu Jesiennym w Przodkowie. Przy skocznej muzyce dzieci bawiły się wspaniale. Pięknie przebrani zerówkowicze swoje wspaniałe kreacje zaprezentowały na specjalnym pokazie mody z kolekcji jesiennej.

Nie tylko bal przyniósł dzieciom sporo wrażeń. Tego dnia najmłodsi uczniowie SP spotkali się ze asp. Stanisławem Kusiakiem, policjantem z komisariatu policji w Przodkowie. Podczas spotkania funkcjonariusz utrwalił z dziećmi zasady ruchu drogowego oraz przypomniał zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w szkole jak i w domu. Policjant, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Wytłumaczył również, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.