Pozwól rozkwitnąć pięknu, które masz w sobie - odwiedź gabinet Fuksja w Garczu

sobota, 30 września 2017 r., 10:07
fot. nadesłane

Tu kilkoma pociągnięciami pędzla podkreśla się to, co w kobiecie najpiękniejsze, na paznokciach powstają małe dzieła sztuki, a uroda klientek rozkwita dzięki fachowej opiece specjalistek. W Gabinecie Kosmetycznym Fuksja w Garczu każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Odwiedź go i przekonaj się sama.

Gabinet kosmetyczny Fuksja w Garczu w listopadzie będzie świętował drugie urodziny. Wysoka jakość świadczonych usług, troska o każdy detal, stosowanie najlepszych kosmetyków, znajomość najnowszych trendów i ciągły rozwój usług zaowocowały tym, że właścicielce gabinetu - Kindze Driwie zaufało już wiele klientek.

Gabinet Fuksja oferuje m.in. zabiegi na twarz, manicure, pedicure oraz makijaż, a także przedłużanie rzęs.

Pani Kinga potrafi wyczarować na dłoniach prawdziwe dzieła sztuki. Śledzi wszystkie trendy w dziedzinie stylizacji paznokci i wszystkie stosuje w swoich gabinecie. Wzorki maluje ręczne.

- Każdy wzór maluję samodzielnie, panie mogą przychodzić ze swoimi wzorami i stworzę na ich paznokciach wszystko, co tyko sobie wymarzą. Śledzę na bieżąco trendy w stylizacjach paznokci, cały czas rozwijam i pogłębiam swoje umiejętności. Wszystkie najmodniejsze sposoby zdobienia i malowania stosuję w swoim gabinecie - podkreśla pani Kinga.

W Fuksji stosuje się również najnowszą metodę w stylizacji paznokci tzw. Poly Gel, - to połączenie najlepszych cech technik akrylowych i żelowych. Gabinet korzysta z produktów takich marek jak Indigo, Gelish czy Semilac. Co ważne, bazy każdorazowo dobierane są do płytki paznokcia np. na osłabione stosuje się bazę proteinową bądź keratynową, zaś na miękkie - dodatkowe wzmocnienia. Najwyższą dbałość przykłada się do tego, by każdy zabieg służył paznokciom, a nie je osłabiał.

Uzdolnienia artystyczne pani Kingi podziwiać można nie tylko na paznokciach. Właścicielka Fuksji tworzy też fantastyczne makijaże. Używa do nich najwyższej jakości kosmetyków takich marek jak Kryolan, Bikor, Inglot, The Balm, Smashbox.

- W makijażu najważniejsze jest to, by podkreślał kobiece piękno, wydobywał najważniejsze cechy urody danej pani i je eksponował - zaznacza pani Kinga.

Co ważne, wizyty w gabinecie umawiane są w taki sposób, by żadna klientka nie musiała czekać, a podczas zabiegów cała uwaga poświęcana jest tylko i wyłącznie jej.

- Oddaję się każdej klientce w stu procentach. W momencie, gdy pojawia się na wizycie w moim gabinecie, chcę, by czuła się ważna i wyjątkowa. By mogła się zrelaksować, zapomnieć na chwilę o domu, o pracy, o kłopotach. Każda kobieta na to zasługuje - zaznacza właścicielka gabinetu.

W Fuksji można wykupić również efektownie prezentujące się vouchery upominkowe na wybrane zabiegi. To idealny pomysł na prezent dla żony, siostry, przyjaciółki czy mamy. Bon na wizytę u kosmetyczki ucieszy każdą kobietę.

Z okazji zbliżających się drugich urodzin gabinetu nie zabraknie promocji i niespodzianek. Śledzić je na bieżąco można na fanpage'u Fuksji na facebooku - wejdź i kliknij "Lubię to" a nic Cię nie ominie - kliknij tutaj.

Gabinet kosmetyczny Fuksja
ul. Świerkowa 3
Garcz
(budynek, w którym mieści się salon fryzjerski Jolanta, wejście z boku)
tel. 888 352 369

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.