Lniska. Nie żyje motocyklista - uderzył w przyczepę rolniczą

sobota, 30 września 2017 r., 16:05
fot. archiwum

W sobotę przed godz. 15 w Lniskach na drodze krajowej nr 7 doszło do wypadku, w którym zginął 39-letni motocyklista. Mężczyzna uderzył jednośladem w przyczepę rolniczą.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie około godz. 15. 39-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego jechał motocyklem ze strony Żukowa w kierunku Leźna.

- Motocyklista na prostym odcinku drogi podjął manewr wyprzedzania kolumny pojazdów. Niestety nie zdążył wyhamować w momencie, gdy ciągnik rolniczy z naczepą zaczął skręcać w lewo zjeżdżając z drogi na pole. Motocyklista położył motocykl niestety nie udało mu się wyhamować i uderzył w naczepę - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Mimo podjętej akcji reanimacyjnej mężczyzny nie udało się uratować.

Droga krajowa na odcinku Lniska-Żukowo była zablokowana w obu kierunkach przez blisko dwie godziny.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.