Brodnica Dolna. 34-latek zginął podczas prac polowych

wtorek, 3 października 2017 r., 09:47

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie w Brodnicy Dolnej. Podczas prac polowych 34-letni mężczyzna wjechał ciągnikiem do stawu. Niestety mimo reanimacji zmarł.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 14 w Brodnicy Dolnej.

- 34-letni mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym z naczepą podczas prac polowych z nieznanych przyczyn zjechał do stawu. Był on na tyle głęboki, że pojazd zatonął wraz z naczepą. Przebywający w pobliżu mężczyzna, który zauważył co się dzieje natychmiast pośpieszył 34-latkowi na pomoc. Wyciągnął go na brzeg i podjął reanimację. Natychmiast powiadomił też pogotowie - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Niestety mimo reanimacji 34-latek poniósł śmierć na miejscu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.