Wywoływanie zdjęć przez internet. Co powinieneś o nim wiedzieć?

czwartek, 5 października 2017 r., 16:44
fot. nadesłane

Czas płynie nieubłaganie, a najwspanialsze chwile z naszymi najbliższymi chcielibyśmy zatrzymać jak najdłużej. Na szczęście, jest na to sposób! Aby zachować przy sobie wspomnienia, wystarczy uwieczniać wspólny czas z najbliższymi przy pomocą fotografii, a następnie wywołać je przez Internet. To banalnie proste, prawda?

Jakie zalety niesie ze sobą wywoływanie zdjęć przez Internet?

- fantastyczna jakość fotografii - nasi specjaliści zdjęcia wywołują wyłącznie na papierach najwyższej jakości - Fuji Crystal Archive i Kodak Royal

- atrakcyjne rabaty - im więcej zdjęć wywołujesz, tym mniej płacisz;
szeroki wachlarz usług - możesz skorzystać z linii Standard, Royal lub z powiększenia, w zależności od potrzeb

- dogodne formy płatności - realizowane przy pomocy platformy Przelewy24

W jaki sposób mogę wywołać zdjęcia przez internet?

Intuicyjny system ułatwiający wywołanie zdjęć krok po kroku przeprowadzi nas przez cały proces. Zacznijmy jednak od początku. Po pierwsze, musisz wybrać zdjęcia, które chcesz wywołać. Po drugie, zakładasz konto w systemie lub logujesz się na już istniejące konto, jeśli takie posiadasz. Krok trzeci polega na wysłaniu zdjęć. Proste, prawda?

System dostarczy Ci informacji również na temat jakości fotografii. Jeśli wgrane zdjęcia zamierzasz wywołać w określonym formacie, otrzymasz wiadomość na temat przewidywanej jakości odbitki. Kolor czerwony sygnalizuje niską jakość, żółty - średnią, zaś zielony gwarantuje dobre rezultaty.

Teraz wystarczy już tylko monitorować status swojego zlecenia w systemie. Wszelkie informacje dotyczące zamówienia otrzymasz również na e-maila. Także tą drogą dowiesz się, gdy zlecenie będzie już wykonane.

Czas realizacji zamówienia to maksymalnie 48 godzin, choć zazwyczaj jest ono gotowe już w ciągu 24 godzin od chwili jego opłacenia. Gotowe fotografie otrzymasz prosto do domu. Czas przesyłki zależy od wyboru sposobu dostarczenia - najszybszy transport zapewnia kurier (1-2 dni robocze). Na przesyłkę priorytetową trzeba poczekać do 2-3 dni, zaś na ekonomiczną od 2 do 5 dni roboczych.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.