Miszewo. Citroen wypadł z trasy, przebił ogrodzenie i wylądował w ogrodzie

sobota, 7 października 2017 r., 03:05
fot. AL

W nocy z piątku na sobotę służby ratunkowe interweniowały w Miszewie, gdzie osobowy citroen, którym podróżowały trzy młode osoby, wypadł z trasy, przebił ogrodzenie posesji, zatrzymując się na drzewie. Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały przed godziną 2. w nocy. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący citroenem młody mężczyzna jadąc od Banina w kierunku Miszewa, z wyjaśnianych obecnie przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, przebijając pojazdem ogrodzenie posesji, dachował, zastrzymując się na ogrodowych drzewach.

Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Banino, OSP Miszewo, JRG Kartuzy oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.