Wyczechowo. Motocyklem uderzyli w znak - dwie osoby ranne, w akcji LPR

sobota, 7 października 2017 r., 15:27
fot. nadesłane/OSP Hopowo

Mężczyzna oraz kobieta w ciąży trafili do szpitala, po tym jak motocyklem uderzyli w znak i przewrócili się na betonowy wjazd do posesji. Kobietę do placówki medcznej przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 18. w Wyczechowie. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący motocyklem, najpewniej wskutek pęknięcia opony, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w znak drogowy, a następnie przewrócił się na betonowy wjazd do posesji.

Motocyklem podróżowała też kobieta w ciąży, którą do szpitala przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna wskutek doznanych obrażeń także trafił do placówki medycznej.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, JRG Kartuzy, zespół ratownictwa medycznego oraz załoga LPR.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.