Chwaszczyno. 36-letnia Ukrainka potrącona na przejściu dla pieszych

sobota, 7 października 2017 r., 16:10
fot. archiwum

Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Chwaszczynie. Kierujący audi potrącił tam przechodzącą przez przejście dla pieszych 36-letnią kobietę.

Do zdarzenia doszło około godzny 15. na ulicy Oliwskiej. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący Audi 80 uderzył w przechodzące przez przejście dla pieszych trzy obywatelki Ukrainy. Obrażeń, wskutek uderzenia, doznała 36-letnia Ukrainka, którą przetransportowano do szpitala w Gdańsku.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Chwaszczyno oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.