Zderzenie trzech pojazdów na K20

poniedziałek, 9 października 2017 r., 08:14
fot. AL

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w poniedziałkowy wczesny poranek na trasie Egiertowo-Hopowo. Zderzyły się tam trzy pojazdy - dwa samochody osobowe i bus.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały po godzinie 6. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że wszystkie trzy pojazdy poruszały się od Egiertowa w kierunku Hopowa. Kierująca fordem, jadąca jako pierwsza, zahamowała, by dokonać skrętu w lewo. Zatrzymać nie udało się jadącemu za nią kierowcy Peugeota Boxer, w wyniku czego najechał on na tył forda. Wskutek uderzenia forda wyrzuciło na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w wyprzedzającego go VW Golfa.

Szczęśliwie całe zajście zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach. Uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, OSP Egiertowo oraz JRG Kartuzy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.