Somonino. Czołowo-boczne zderzenie opla z audi

poniedziałek, 9 października 2017 r., 11:39
fot. AL

W poniedziałkowe przedpołudnie służby interweniowały w Somoninie, gdzie na skrzyżowaniu czołowo-bocznie zderzyły się dwa samochody osobowe. Wskutek zajścia poszkodowane zostało dziecko. Nie odniosło jednak poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11. na skrzyżowaniu ulic Ceynowy z J. Dambka. Kierowca opla wyjeżdżając z ul. J. Dambka najpewniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu droga główną audi, doprowadzając tym samym do czołowo-bocznego zderzenia obu pojazdów.

Wskutek zdarzenia poszkodowane zostało ośmioletnie dziecko. Nie odniosło jednak zbyt poważniejszych obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Somonino, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.