Kartuzy. Był poszukiwany przez policję, wpadł z narkotykami

wtorek, 10 października 2017 r., 11:57
fot. internet/KPP Kartuzy

Kartuscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Kartuz, który uchylał się od kar nałożonych na niego przez sąd. Miał odpowiadać za posiadanie narkotyków. Poszukiwanego udało się ująć w poniedziałkowe popołudnie. Mężczyzna znów miał przy sobie środki odurzające.

Kryminalni z Kartuz zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który był poszukiwany. 23-letni mieszkaniec Kartuz zgodnie z z nakazem sądu ma do odbycia karę pozbawienia wolności. Wczoraj po południu został zatrzymany przez kryminalnych, którzy dodatkowo znaleźli przy nim narkotyki. Dzisiaj poszukiwany mężczyzna zgodnie z postanowieniem sądu, trafi do aresztu. Niebawem ponownie odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali poszukiwanego od pewnego czasu 23-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna lekceważył nałożoną przez sąd karę i obowiązki z niej wynikające m.in. prace na cele społeczne. W związku z tym sąd zdecydował o zamianie kary na pozbawienie wolności. Mężczyzna za posiadanie narkotyków miał spędzić trzy miesiące w areszcie. Nie stawił się na odbycie kary w związku z czym był poszukiwany przez policję.

W poniedziałek mundurowi zauważyli go na jednej z ulic Kartuz. Mężczyzna na widok policjantów zaczął uciekać, jednak szybko został zatrzymany. W trakcie przeszukania zatrzymanego w kieszeni jego kurtki funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki, jeden z zawartością białej substancji oraz drugi z zielonym suszem.

Wstępne badanie narkotestem wykazało, że jest to amfetamina i marihuana. 23-latek został zatrzymany i jeszcze we wtorek zostanie odwieziony do więzienia, w którym spędzi najbliższe 87 dni. Niebawem też ponownie odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.