Pożyczka on-line za darmo? Tak, to możliwe!

środa, 11 października 2017 r., 10:23
fot. nadesłane

Pożyczenie pieniędzy od banku czy firmy pozabankowej najczęściej kojarzymy z określonymi kosztami. Jednak nie zawsze musimy ponosić spore opłaty pożyczkowe. Teraz coraz większym zainteresowaniem cieszą się pożyczki darmowe. Czy rzeczywiście możemy wtedy pożyczyć środki bez dodatkowych opłat i haczyków?

Dzisiaj wiele popularnych i mniej znanych firm pożyczkowych pozwala na uzyskanie chwilówki za darmo. Możemy wtedy błyskawicznie podreperować swój domowy budżet - także całkowicie bez wychodzenia z domu. Pożyczki tego rodzaju dostępne są jednak na określonych zasadach.

Pozabankowe pożyczki internetowe. Jak to działa?

W celu uzyskania pożyczki on-line musimy spełnić kilka warunków - są one zależne od firmy pożyczkowej. Główne wymogi to posiadanie dowodu osobistego, konta bankowego oraz telefonu komórkowego. Wobec tego wszystko możemy załatwić bez wychodzenia z domu.

W taki sposób uzyskamy też za darmo - oczywiście, na początku musimy sprawdzić, gdzie są one dostępne. Tutaj pomogą nam różne porównywarki internetowe i inne strony. Potem wystarczy tylko porównać oferty i wybrać taką, która będzie dla nas odpowiednia.

Gdy wybierzemy już pożyczkę, wypełniamy wniosek. Wpisujemy wszystkie potrzebne dane, wykonujemy weryfikację z użyciem konta bankowego i telefonu komórkowego, a potem czekamy na decyzję. Ta przychodzi zwykle tego samego dnia.

Czy pożyczka rzeczywiście może być darmowa?

Jednak pojawia się tutaj pytanie - czy rzeczywiście taka pożyczka jest całkowicie za darmo? Może wydawać się, że to mało prawdopodobne. Jednak tak naprawdę wiele firm pożyczkowych oferuje pożyczki on-line bez żadnych dodatkowych kosztów. Spłacamy wtedy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy.

Są jednak haczyki. Darmowa jest tylko pierwsza pożyczka i na określoną sumę, na przykład 1000 czy 3000 złotych. Pożyczymy też pieniądze tylko na wskazany czas, na przykład na 30 dni. Wtedy, gdy spóźnimy się ze spłatą, będziemy zwykle obciążeni kosztami takimi, jak w przypadku zwykłej oferty, czyli nasza pożyczka nie będzie już za darmo. Więcej zobacz na stronie: creditos personales.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.