Aquapark Reda - egoztyczna przygoda z nauką i zabawą

środa, 11 października 2017 r., 11:27
fot. nadesłane

Zaledwie 40 kilometrów od Kartuz znajduje się fantastyczne miejsce, w którym można pływać z rekinami, karmić kolorowe papugi, poczuć się jak morski odkrywca, ale też zmienić się w konstruktora, chemika, a nawet rajdowca. To Aquapark Reda - wyjątkowy kompleks z basenami, zjeżdżalniami oraz mnóstwem dodatkowych rozrywek dla dzieci i dorosłych.

Aquapark Reda to prężnie rozwijające się centrum wodnej rozrywki i nie tylko. Teraz prócz przygody z rekinami, zjazdów fantastycznymi zjeżdżalniami i wizyty w zachwycającym zmysły saunarium, czeka cała masa dodatkowych atrakcji. Szeroka oferta przygotowana przez redzki Aquapark znakomicie nadaje się nie tylko na rodzinne wyjazdy, ale też grupowe wypady z przyjaciółmi, wycieczki szkolne i integracyjne. Wyjazd do Aquaparku Reda to niezapomniana przygoda.

Aqua EduFun

Nowością w kompleksie Aquaparku jest Centrum Naukowe Aqua EduFun. To miejsce, w którym zakocha się każdy mały naukowiec, konstruktor czy pasjonat doświadczeń, jak i osoby ciekawe sekertów świata przyrody. Znajdujące się tam laboratoria umożliwiają samodzielne przeprowadzanie eksperymentów i nie tylko. Do wyboru są trzy różne pracownie - chemiczna, biologiczna i robotyki. W laboratorium chemicznym czekają wybuchowe mieszanki, mikstury i barwne odczynniki. W laboratorium biologii dzieci mogą zagłębić się w różnorodny świat owadów i przyrody. Programowanie i projektowanie to wyzwania dla konstruktorów, które czekają w laboratorium robotyki. Roboty lego, solarne i humanoidalne będą pasjonującym wyzwaniem dla każdego małego technika i nie tylko.

Bajecznie kolorowa papugarnia

Niezwykle towarzyskie, wielobarwne ptaki spotkać można w papugarni, która znajduje się na drugim piętrze Aquaparku. Piękne i gadatliwe skrzydlate istoty mieszkają w specjalnie przystosowanej hali lotów. Podczas odwiedzin w niej można nie tylko podziwiać kilkadziesiąt papug różnych gatunków, ale również karmić je i głaskać. W trakcie wizyty pracownicy papugarni zadbają też o to, by odwiedzający je goście mogli poznać sekrety poszczególnych gatunków i ciekawostki z nimi związane.

Klockolandia

Nie lada gratką dla miłośników kloców lego będą odwiedziny w Klockolandii. Na poziomie 0,5 czekają tysiące klocków. W ogromnej, przestronnej bawialni z wypożyczalnią klocków fantastycznie czas spędzą nie tylko miłośnicy lego. W tej krainie zabawy czekają również różne zabawki manualne oraz zdalnie sterowane modele.

Crazy Carts

Akademia Driftingu to jedna z najnowszych propozycji Aquaparku Reda. W niej czekają tzw. Crazy Carts - to specjalnie zaprojektowane pojazdy, przystosowane do poślizgu kontrolowanego. Pełna emocji jazda odbywa się na bezpiecznym, nowoczesnym torze. W tajniki driftingu wprowadzają wyszkoleni instruktorzy. Pojazdy przystosowano do osób w różnym wieku, od trzylatków począwszy.

Słodka wizyta w cukrowni

Kolejnym wyjątkowym miejscem w redzkim kompleksie jest Cukrownia. Tam samodzielnie, pod okiem eksperta wykonać można smakowite lizaki i inne łakocie. W tym niezwykle słodkim miejscu odbywają się również warsztaty szycia unikalnych pluszowych maskotek.

Aquapark Reda
ul. Morska 5
aquaparkreda.pl
Godziny otwarcia:
Niedziela - czwartek: 9-22
Piątek - sobota: 9-23

Aqua Spa & Saunarium Reda
Poniedziałek - czwartek: 14 - 22
Piątek: 14 - 23
Sobota: 10 - 23
Niedziela: 10 - 22

Odwiedź stronę aquaparku na facebooku - www.facebook.com/AquaparkReda

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.