Żukowo. Zderzenie dwóch pojazdów - 26-latka w szpitalu

czwartek, 12 października 2017 r., 10:21
fot. archiwum

Młoda kobieta trafiła do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w środę wieczorem w Żukowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło około godz. 21 w Żukowie na ul. Armii Krajowej.

- Kierujący samochodem marki saab 56-letni mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej 26-letniej kobiecie, która prowadziła opla. W wyniku tego doszło do zderzenia - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

26-letnią kobietę z ogólnymi potłuczeniami ciała przewieziono do szpitala. Zarówno kierująca oplem, jak i kierowca saaba byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.