Chwaszczyno. Poszukiwania mężczyzny zakończone sukcesem

czwartek, 12 października 2017 r., 10:39

W środowy wieczór w Chwaszczynie i okolicach poszukiwano schorowanego mężczyzny. Dzięki skutecznej akcji szybko oddało się go odnaleźć.

W środę około godz. 19 policjanci i strażacy rozpoczęli poszukiwania 60-letniego mężczyzny, który wyszedł z domu w godzinach porannych i do wieczora nie wrócił do domu. Zaniepokojona nieobecnością męża żona powiadomiła policję. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania.

- Miejsce pobytu mężczyzny udało się bardzo szybko ustalić. Strażacy z OSP odnaleźli mężczyznę na terenie masywu leśnego. Był wyziębiony, w związku z tym przetransportowano go karetką do szpitala - poinformowała Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.