Widna Góra. Nie żyje 49-letni mężczyzna - spadł z wysokości

czwartek, 12 października 2017 r., 15:51
fot. archiwum

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie w Widnej Górze. Wskutek upadku z wysokości zginął 49-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w czwartek w Widnej Górze, na terenie jednego z domków letniskowych w stanie budowy. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że znajdujący się wewnątrz mężczyzna najprawdopodobniej spadł z poddasza na parter budynku i uderzył głową w podłogę. Mimo podjętej przez ratowników akcji reanimacyjnej mieszkaniec powiatu gdańskiego zginął na miejscu.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że wewnątrz budynku znajduje się mężczyzna, z którym nie ma kontaktu. Gdy na miejscu pojawił się zastęp straży pożarnej stwierdzono brak czynności życiowych. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego lekarz stwierdził zgon - informuje Fryderyk Mach, zastępca komendanta PSP w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.