Gowidlino. Golf uderzył w drzewo - dwie osoby w szpitalu

niedziela, 15 października 2017 r., 08:14
fot. AL

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielę wczesnym rankiem na trasie Gowidlino-Stara Huta. Golf uderzył tam w przydrożne drzewo.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały około godziny 6.40. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący VW Golfem 20-latek jadąc od Gowidlina w kierunku Starej Huty najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, w wyniku czego zjechał na lewe pobocze, gdzie czołowo uderzył w przydrożne drzewo.

Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby - kierowca oraz 19-letnia pasażerka pojazdu. Zostali przetransportowani do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, OSP Gowidlino, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.