Emeryci i renciści pożarnictwa poznawali uroki Małopolski

wtorek, 17 października 2017 r., 13:18
fot. nadesłane

Pod koniec września emeryci i renciści pożarnictwa udali się w podróż do Małopolski. Podczas wycieczki zwiedzili najpiękniejsze zakątki Lublina, Zamościa, Sandomierza i Kazimierza Dolnego.

Zarząd Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa w Kartuzach zorganizował czterodniową wycieczkę autokarową trasą Lublin-Zamość-Sandomierz-Kazimierz Dolny. Na zaproszenie to odpowiedziało 50 osób, które miały okazję z przewodnikiem zwiedzić starówkę i bazylikę w Lublinie, stare miasto, katedrę, ratusz w Zamościu, starówkę, spichlerz, katedrę i ratusz w Sandomierzu oraz rynek, Górę Trzech Krzyży, kościół Fara w Kazimierzu Dolnym.

- Po czterech dniach zwiedzania i przyswajania wiedzy przekazanej przez przewodników z dobrymi humorami i nastrojami wróciliśmy do domu. Duże podziękowania należą się organizatorce wycieczki Halinie Szymichowskiej za jej przygotowanie i stworzenie miłej atmosfery oraz Tadeuszowi Choszcz za przygrywanie na akordeonie podczas całej wycieczki - oceniają uczestnicy wycieczki.

Wspólne wojaże tak spodobały się emerytom i rencistom, że planują już kolejną wycieczkę za rok.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.