Przodkowo. Stłuczka fiata z BMW

czwartek, 19 października 2017 r., 13:47
fot. AL

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Przodkowie. Na wąskiej drodze czołowo zderzyły się dwa samochody - BMW i fiat.

Do zdarzenia doszło przed godziną 13. na ulicy Kwiatowej w Przodkowie. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że na wąskiej drodze pojazdy jadące z przeciwnych kierunków zderzyły się czołowo. Na szczęście całe zajście zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach. Nikomu nic się nie stało.

Na miejscu pracowali strażacy z OSP Przodkowo, JRG Kartuzy oraz policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.