Modra Sobótka - Restauracja Roku - imprezy okolicznościowe

piątek, 20 października 2017 r., 10:03
fot. nadesłane

Restauracja "Modra Sobótka" w Ręboszewie k/Kartuz zwycięzca Konkursu zorganizowanego przez Dziennik Bałtycki, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego: "Mistrzowie Smaku" w kategorii: Najlepsza Restauracja/Kuchnia Regionalna Roku 2017! Jak również Laureat Festiwalu Potraw Kaszubskich, który odbył się 30 września 2017 roku w Ostrzycach! Zaprasza Państwa serdecznie do organizacji wszelkiego rodzaju uroczystości, imprez okolicznościowych, bankietów, czy spotkań firmowych - formalnych i kompletnie nieformalnych (w bardzo przystępnych cenach!).

Zawsze dostosowujemy się do potrzeb, wymagań oraz budżetu naszych Gości… Mamy jeszcze wolne terminy! U nas jest nie tylko pięknie, ale obficie i smacznie (przepysznie!) - przekonajcie się Państwo sami…! 100% zadowolenia naszych Gości jest nasza dewizą i nasza ogromną satysfakcją!

Już teraz zapraszamy do rezerwacji u nas firmowych imprez Wigilijnych!

Przy okazji, jako nowi właściciele "Modrej Sobótki", chcielibyśmy się z Państwem podzielić tym, że jesteśmy dumni, że po 5 miesiącach od otwarcia przez nas naszej restauracji, oferującej dania Kuchni Kaszubskiej, zdobyliśmy te prestiżowe tytuły. Tym bardziej jesteśmy dumni, że nasz lokal, z naszego Powiatu Kartuskiego, okazał się najlepszy w całym woj. pomorskim!

W naszym menu znajdziecie Państwo przepyszne dania Kaszubskiej Kuchni Regionalnej, które się przyjęły znakomicie. Dużym powodzeniem cieszy się dziczyzna i gęsina (mamy m. in. bitki z dzika, zrazy z jelenia, pieczoną gęś, pałki z gęsi, pieczoną kaczkę, bigos z dziczyzną) tym bardziej, że nasz Szef Kuchni jest mistrzem w ich przyrządzaniu. Mamy też pyszną kaszubską zupę rybną i inne nasze specjały, a pierogi z gęsiną i suszoną śliwką w sosie kurkowym to nasz niekwestionowany hit, na który przyjeżdżają do nas Goście całego Województwa!

Codziennie przygotowujemy dla Państwa też trzydaniowe zestawy obiadowe, na które składają się: - domowa zupka, drugie danie i kompot w cenie 25,- złotych za cały taki zestaw.

Do zobaczenia wkrótce w "Modrej Sobótce"…!

Restauracja MODRA SOBÓTKA
Ręboszewo 16, k/Kartuz (6 km, droga woj. 228 Kartuzy - Bytów)
tel. (58) 681 38 40, kom. 731 099 913
e-mail: modrasobotka.gmail.com
www.modrasobotka.pl
Odwiedź profil restauracji na facebooku - facebook.com/modrasobotka

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.