Zgłoś swojego kandydata do nagrody Perła Kaszub 2017

niedziela, 22 października 2017 r., 21:03
fot. archiwum

Wyróżnienie organizacji pozarządowych, firm, instytucji, samorządów oraz osób, które w sposób szczególny przyczyniają się do promocji i rozwoju powiatu kartuskiego - taki jest cel przyznawania corocznych nagród starosty kartuskiego Janiny Kwiecień - Pereł Kaszub. Kandydatów do kolejnej edycji nagrody można już zgłaszać.

Na początku 2018 roku już po raz siedemnasty wręczone zostaną Perły Kaszub. W ten sposób samorząd powiatu honoruje wybitnych przedstawicieli lokalnej społeczności - najlepszych przedsiębiorców, sportowców, animatorów kultury i społeczników. Kapituła Nagrody wyróżnia osoby ważne dla regionu i ich dokonania, takie jak kreowanie nowych miejsc pracy, twórczy pomysł na kulturę, sąsiedzka pomoc i opieka czy rzetelnie wykonywana praca zawodowa.

Kandydatów do nagrody zgłaszać mogą instytucje, firmy, samorządy, organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne. Zgłoszenie powinno zawierać również stosowane uzasadnienie - mile widziana dokumentacja ze zdjęciami.

Zgłoszenia można przesyłać do 1 grudnia 2017 roku na adres: Wydział Kultury i Promocji, ul. Gdańska 26, 83-300 Kartuzy lub e-mail: promocja@kartuskipowiat.pl. Można też je dostarczyć osobiście. Wszystkie pytania można kierować do Wydziału Kultury i Promocji, pod nr tel. 58 694 82 61.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.